Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak czyścić i dbać o estetyke naszych Skodinek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez staraoctavia
    liskosci i gladkosci lakier pewnie tez nabral 8)
    może troszkę większej , ale bez tego też mam gładziutki.. Sławek wie jak dbam o samochód.. ,
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • To powiedz, bo albo sie mylisz, albo posiadasz tajemna wiedze.
      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

      Komentarz


      • Ja też chętnie dowiem się co to za tajemna wiedza, która pozwala bez porządnych kosmetyków utrzymywać auto w takim samym stanie 8)
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Big
          Ja też chętnie dowiem się co to za tajemna wiedza, która pozwala bez porządnych kosmetyków utrzymywać auto w takim samym stanie 8)
          :roll: trzymanie w garażu pod kołderką ?? :roll:
          Mastershine - Auto Detailing Studio

          Komentarz


          • Zamieszczone przez staraoctavia
            To powiedz, bo albo sie mylisz, albo posiadasz tajemna wiedze.
            Zamieszczone przez Big
            Ja też chętnie dowiem się co to za tajemna wiedza, która pozwala bez porządnych kosmetyków utrzymywać auto w takim samym stanie 8)
            nie miałem na myśli tajemnej wiedzy tylko ogólnie to ze dbam o auta..
            na pewno Wasze są ładniejsze po tych woskach i powłokach , to nie ulega wątpliwości , ale moja naprawdę ładnie sie prezentuje jak na swoje lata.. , przynajmniej tak mi się wydaje..

            Zamieszczone przez diablo228
            :roll: trzymanie w garażu pod kołderką ?? :roll:
            ale riposta... no no ... , aż mi majtki zdjęło i zaniemówiłem... :diabelski_usmiech
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • Panowie chciałbym zacząć zabawę z detailingiem na mojej skodzince Narazie tylko z zewnątrz. Chciałbym przeznaczyć narazie na to jakieś 500-550 zł. Problem w tym że w ten zestaw musi wejść polerka więc jakieś 300 zł odchodzi Polecicie mi jakiś zestawik dla początkującego? Dodam tyko że posiadam pianownicę Karchera i ich płyn. Jaka polerka będzie dobra za te pieniądze? Jakie talerze mocujące, gąbki? Co jest mi potrzebne do delikatnej korekty? Glinka, coś do odsmolenia, zestaw Menzerny? Może znacie jakieś tańsze pasty? Nie muszę uzyskiwać wielkiego wooow. Chodzi mi tylko narazie o odświeżenie lakieru Tzn najbardziej chciałbym się pozbyć delikatnych rysek i swirli. Kolor to ciemny zielony akryl jeśli to ma znaczenie Pozdrawiam i czekam na wasze pomysły na rozpoczęcie mojej przygody

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kamilwlc
                Jaka polerka będzie dobra za te pieniądze?
                Żadna. chyba ze mocno używana.
                Zamieszczone przez kamilwlc
                Co jest mi potrzebne do delikatnej korekty?
                Glinka, zestaw do krekty lakieru, podkład pod wosk, wosk. Mikrofibry, rękawica do mycia, ręczniki do osuszania.
                Krótko mówiąc za 200 zł nie da rady.
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • w tej kasie to jedynie produkty używane w malutkich ilościach może dało by się znaleźć, lepiej troszkę dozbieraj i wtedy coś zakupić bo za 200 zł to można w markiecie kupić produkty firmy k2 lub no name. Czy coś z nich uzyskasz poza wydanymi pieniędzmi :roll: raczej nie :P
                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Big
                    rękawica do mycia
                    czy mógłbyś Maćku mi polecić jakąś dobrą i za rozsądna kasę ? teraz używam jakiejś starej od Sławka , z mikro , i mi się spodobało mycie nią.
                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                    GVI 1.4TSI
                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                    Komentarz


                    • To ja będę bardziej optymistyczny niż moim poprzednicy
                      Kupując maszynę za około 200zł (nie będzie to szał) przy odrobinie dobrych checi i cierpliwości da sie tym popracować
                      do tego taki zestaw MENZERNA ZESTAW PREMIUM - 3X250ML + PADY 3-PACK - ShowCarShine i juz masz maszynę, pady i pasty a wydalismy dopiero jakies nie całe 400zl. wieć zostało nam jeszcze jakies 200zl, na szampon, rekawica np. ShowCarShine jakiś sampler wosku. Myślę że powinieneś sie zmieści w tej kwocie, jak pisałem szłu nie ma, zestaw wymaga trochę samozaparcia ale przy odrobinie dobrych chęci dasz radę
                      http://carsdetailing.blogspot.com/

                      Komentarz


                      • No ok. To powiedzmy że kupuję polerkę powiedzmy za 250 zł. Zestaw Menzerny za 170 zł. Glinka 30 zł. Microfibry mam, może nie jakieś meguiarsy czy coś ale na własny użytek wystarczą przynajmniej na początek. Rękawicę też mam. Podkład powiedzmy 50 zł plus wosk 80 zł. Przydałby mi się jeszcze ręcznik do osuszania więc z 40 zł. Przesyłki z 30 zł. Suma wszystkiego to 650 zł. Myślę że szarpnąłbym się na tą kasę. Pod warunkiem że będzie z tego jakiś fajny efekt

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez kamilwlc
                          Pod warunkiem że będzie z tego jakiś fajny efekt
                          Niestety tu kolego kubeł zimnej wody, efekt będzie niestety adekwatny w 30% do sprzętu jakim dysponujesz, 70% umiejętności i wiedzy jaką posiadasz
                          http://carsdetailing.blogspot.com/

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez leszekmw
                            czy mógłbyś Maćku mi polecić jakąś dobrą i za rozsądna kasę ?
                            Nie wiem co to jst rozsądna kasa, bo dla każdego znaczy to co innego.
                            Ja polecam tą: 404 Nie znaleziono
                            Czarny Elegance

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Big
                              Ja polecam tą
                              Fajna jest, fajnie sie nią myje ale niestety wymaga pielęgnacji
                              http://carsdetailing.blogspot.com/

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Big
                                Ja polecam tą: 404 Nie znaleziono
                                na pewno jest świetna ,ale to jak kupie sobie mercedesa albo coś takiego .
                                poza tym jak trzeba ja jakos specjalnie pielęgnować to nie dla mnie..
                                Ty takiej używasz ? jakaś włochata mocno.. ,pewnie trzeba ją po użyciu wyczesywać z paprochów..


                                Zamieszczone przez gusiak11
                                no a coś takiego , ewentualnie jakiś model wyżej .. ?
                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                GVI 1.4TSI
                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                Komentarz


                                • Myślę że z takiej będziesz zadowolony ShowCarShine nie wymaga jakiejś nadmiernej pielęgancji a jest dobra do mycia, troche wkurzają te ''majtki'' bo niby jest taka że można umyć auto mając suchą rekę ale....
                                  http://carsdetailing.blogspot.com/

                                  Komentarz


                                  • Ta polecana przez Gusiak11, też jest o.k. Znam 3 osoby które jej używają i są zadowolone.
                                    Czarny Elegance

                                    Komentarz


                                    • Ta z linku, to nie taka Marcinie jak Twoja, nie ma majtek
                                      Masz wersje Exclusive - z bielizna :lol:

                                      leszekmw zasadniczo, nie ma co wchodzic w nic pozniej tego:

                                      Link

                                      jest to tansza wersja genialnej rekawicy jaka poleca Maciej.
                                      Z drugiej strony nie ma tego zlego.. poniewaz te rekwice nie welniane a ale mf swietnie nadaja sie do mycia kol i progow.
                                      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez staraoctavia
                                        leszekmw zasadniczo, nie ma co wchodzic w nic pozniej tego:

                                        Link
                                        ok, dzięki , pomyśle nad nią ale chyba za długie włosy ma i nie wiem czy mi sie ja będzie chciało czesać..
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz


                                        • leszekmw,

                                          Uważam że ta moja z ''majtkami'' czy bez... jest bardzo dobra, ta co Paweł chwali też jest ok, ale jak piszesz trzeba ja pielegnować itd...
                                          Skoda nie ma az tak miekkiego lakieru żeby sie pchac w rekawice za set zł zwaszcza że jak piszesz detailng to dla ciebie pojęcie raczej obce, ale zrobisz ja uważasz
                                          http://carsdetailing.blogspot.com/

                                          Komentarz


                                          • Ja kupiłem Rękawice z Microfibry Megsa i także jestem zadowolony, myje dokładnie i dobrze nasiąka. Jedyny minus to to że jest biała.
                                            JEST >>> O2FL by Lockin

                                            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez lockin
                                              a kupiłem Rękawice z Microfibry Megsa i także jestem zadowolony, myje dokładnie i dobrze nasiąka.
                                              Bardzo fajna rękawica, służy mi dzielnie od ... 7 lat i choć ma już następcę w postaci Wool Wash Mitt, to jeszcze się nie poddaje i pozostaje w użyciu.
                                              Czarny Elegance

                                              Komentarz


                                              • Pany.... Kosmetyki "Moje auto" w Biedronie w dobrych $$
                                                Np do kokpitu duzy +25% za 6,99zł (w innych marketach nawet 15-20zł).
                                                Załączone pliki
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • to handlarze się cieszą i już pędzą na zakupy :P
                                                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                                                  Komentarz


                                                  • Oprocz płynu na insekty od Moje Auto to resztę uwazam za niewartą uwagi.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X